09.11.19 пройшли загальні установчі сбори

2019-11-16 18:26:04 /
09.11.19 пройшли загальні установчі сбори : Дякуємо за привітання Дніпропетровській обласній поліції та СБУ Дніпропетровській обл, Дніпропетровській обласній Раді.
Працюємо на користь Держави, Боримося за чисте довкілля!
#ЕКОфронт
Присутні представники або керівники підрозділів:
Підрозділ Межевського району
Підрозділ Кривого Рогу
Підрозділ Солонянського району
Підрозділ Магдалинівського району
Підрозділ Павлоградського району
Підрозділ Кринички
Підрозділ Маріуполь
Підрозділ Дніпро 
Підрозділ верхнідніпровського району
 
Два роки... це не мало..ми готуємо проведення уставного засідання..
Подяка нашим адвокатам Наталія Бут та Vadym Orel які зараз в суді ведуть справи!
Нашим інспекторам, їх вже майже 60 людей! Зараз в нас відкрито понад 50 кримінальних справ за ст.236,246,256,241 і сама важлива за ст.441 екоцид.
Ми за цей час започаткували соціальні проекти:
#не_спалюй ви можете отримати плакати 
#ртутні_лампи ми вже проводили два рази акції по збору небезпечних відходів від населення і будо зібрано майже 1000 ртутних ламп та термометрів
#я_сортую_сміття в рамках якого ми збираємо відсортоване сміття по маршруту, також окремо проведемо навчання в школах, офісах, заходах
#моніторінг це новий проект в рамках якого ми закупили різні датчики, деякі ( що дозволяє нормативна база) все-таки віддали на колібровку!! І зараз разом з науковцями Артем Павличенко та Евгений Чернецкий почнемо розробку нормативно-правових актів, будемо усе це разом з Olexiy Angurets випробувати на теріторіі нашій області. 
#цивілізованеЖиття_домашніхТварин це новий проект по встановленню собачих вбиралень у місті ( керівник проекту Сергей Концевой)
Ми опрацьовуємо усі #ОВД в Дніпропетровській та тепер і Донецькій областях.
Зупинили сумісними зусиллями з місцевою громадою,органами поліції, Державної екологічною інспекцією у Дніпропетровській області два нелегальних підприємства
#офіс_Маріуполь #екопатруль_Маріуполь ми відкрили на прохання місцевих ЕКОпатруль в Донецькій області і там теж запрацюють програми і по сортуванню і по моніторінгу))
Долучайтеся! Ми діємо в рамках ЗУ «Про громадські формування з охорони громад кого порядку та кордону», маємо право складати адмін протоколи та інше. Ми не є громадськой організацієй! Ми підпорядковуємся органам поліції.
Усіх членів формування Экопатруль, Громадське формування "Екологічний патруль" зі святом!! Два роки це не мало але і не багато)))