#Я_сортую_сміття

В останні роки українське суспільство почало рух у європейському напрямку в усіх сферах свого життя. Найбільшою галуззю, якій у Європейському Союзі приділена особлива увага, є природоохоронні заходи направлені на захист довкілля. Важливим питанням європейського розвитку суспільства та виховання майбутнього покоління є впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» з метою покращення екологічного становища регіону почав втілювати на території м. Дніпро екологічний проект #Я_сортую_сміття, який націлений на навчання населення сортуванню утворених Твердих Побутових відходів (далі ТПВ):

Посилання 1 Правила сортування: https://drive.google.com/file/d/1iN0KN6doEzeoT3WQ-wMIhGm 03s47A5dI/view

Посилання,2 Форма для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/16WOaZLZY4xn6vu3WdHhkne BWRBcL50ddICwWxjPkkSg/viewform?editrequested=true)

Тепер кожен мешканець м. Дніпро, може сортувати вдома побутові відходи та передавати своє відсортоване сміття в «Я_сортую_мобіль» який приїздить до їхніх мікрорайонів для збирання відсортованих ТПВ, для того щоб в подальшому передати відсортовані ТПВ на підприємства для переробки. Тим самим громадяни автоматично долучається до будівництва світлого та чистого майбутнього. Адже до 60% сміття яке відправляється на полігон, може відправлятися на вторинну переробку, тим самим не засмічуючи наше довкілля.

Другий етап проекту #Я_сортую_сміття (школа) націлений на навчання дітей в школах, як правильно сортувати ТПВ та для чого це потрібно робити. Навчальні лекції будуть проводитись в 1-4 класах тривалістю в 40 (сорок) хвилин. Після цього школі буде залишений набір баків для сортування у кількості 4 (чотири) штуки з наліпками для сортування та навчальні плакати. Також для заохочення дітей планується після кожної лекції, кожній дитині залишити солодкий подарунок.

Після цього школи автоматично будуть приймати участь у змаганні під назвою #Я_сортую_сміття в якому на прикінці року переможці отримують солодкі призи або гроші на рахунок школи виручені від реалізації втор-сировини.

 

Додаткова інформація
 • Останні новини
 • 2020-09-05 21:09:56

  Бездіяльність чиновників від екології та партії «Бджола» на місцевих виборах

  Тут на днях ми з подивом прочитали, що партія «Бджола» м.Кам’янського вустами цільного заступника начальника екологічного департаменту Кам’янської міської ради озвучила бажання зайнятися контролем за забрудненням довкілля основними підприємствами- забруднювачами міста. Добра справа але щось у нас виникло деяке не розуміння і відмінність заявлених справ з реальністю.

  2020-09-05 21:04:46

  Продовження теми боротьби за покращення довкілля в м.Кам’янському

  Ми обіцяли продовження теми боротьби за покращення довкілля в м.Кам’янському відповідальними чиновниками, депутатами та міським головою. Тоді у нас виникло питання, що може ми десь пересмикуємо і «скромності раді» високоповажні уповноважені та депутати «бджолярі» не афішують ту титанічу працю направлену на захист місцян від негативного впливу шкідливих викидів.

  2020-09-05 20:59:04

  Безвідповідальне відношення чиновників Кам’янського департаменту екології до виконання своїх посадових обов’язків

  В попередній публікації ми зачепили тему безвідповідального відношення чиновників Кам’янського департаменту екології до виконання ними своїх посадових обов’язків і як наслідок суттєве погіршення стану довкілля в місті. Але чиновники то виконавча гілка влади, а хто ж в місті законодавча гілка влади і представляє інтереси громадян в місті по захисту їх прав на безпечне довкілля, яке гарантоване Конституцією? Сьогодні ми вам розповімо про цих «слуг народу»

  2020-09-04 18:39:47

  Гранично-допустимі концентраціЇ мобільної станції Еко-сіті

  Гранично допустима концентрація (норматив) – кількість шкідливої речовини в навколишньому середовищі, яка за постійного контакту або взаємодії за певний проміжок часу не впливає на здоров'я людини і не спричинює небажаних наслідків у майбутніх поколінь.

  2020-08-15 14:43:25

  ПАТ «Укргазвидобування»

  В нас вже накипіло. Сьогодні ми поговоримо про ПАТ «Укргазвидобування». До ГФ ОГП «Екологічний патруль» неодноразово поступають скарги та дзвінки на гарячу лінію Екопатруль, щодо забруднення земель, порушення правил екологічної безпеки, неналежна утилізація бурових щламів.