#Я_сортую_сміття

В останні роки українське суспільство почало рух у європейському напрямку в усіх сферах свого життя. Найбільшою галуззю, якій у Європейському Союзі приділена особлива увага, є природоохоронні заходи направлені на захист довкілля. Важливим питанням європейського розвитку суспільства та виховання майбутнього покоління є впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» з метою покращення екологічного становища регіону почав втілювати на території м. Дніпро екологічний проект #Я_сортую_сміття, який націлений на навчання населення сортуванню утворених Твердих Побутових відходів (далі ТПВ):

Посилання 1 Правила сортування: https://drive.google.com/file/d/1iN0KN6doEzeoT3WQ-wMIhGm 03s47A5dI/view

Посилання,2 Форма для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/16WOaZLZY4xn6vu3WdHhkne BWRBcL50ddICwWxjPkkSg/viewform?editrequested=true)

Тепер кожен мешканець м. Дніпро, може сортувати вдома побутові відходи та передавати своє відсортоване сміття в «Я_сортую_мобіль» який приїздить до їхніх мікрорайонів для збирання відсортованих ТПВ, для того щоб в подальшому передати відсортовані ТПВ на підприємства для переробки. Тим самим громадяни автоматично долучається до будівництва світлого та чистого майбутнього. Адже до 60% сміття яке відправляється на полігон, може відправлятися на вторинну переробку, тим самим не засмічуючи наше довкілля.

Другий етап проекту #Я_сортую_сміття (школа) націлений на навчання дітей в школах, як правильно сортувати ТПВ та для чого це потрібно робити. Навчальні лекції будуть проводитись в 1-4 класах тривалістю в 40 (сорок) хвилин. Після цього школі буде залишений набір баків для сортування у кількості 4 (чотири) штуки з наліпками для сортування та навчальні плакати. Також для заохочення дітей планується після кожної лекції, кожній дитині залишити солодкий подарунок.

Після цього школи автоматично будуть приймати участь у змаганні під назвою #Я_сортую_сміття в якому на прикінці року переможці отримують солодкі призи або гроші на рахунок школи виручені від реалізації втор-сировини.

 

Додаткова інформація
 • Останні новини
 • 2020-11-17 23:11:36

  Лекція щодо сортування побутових відходів в Вальдорфській школі

  В рамках проєкту #я_сортую_школа, #Я_сортую_школа представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» 11.11.2020 року, було проведено 2 лекції про сортування твердих побутових відходів для учнів 7 - 10 класів

  2020-10-30 12:27:56

  Площадки для выгула собак. Город, в котором комфортно жить!

  Достаточно острой проблемой нашего города является отсутствие соответственно оборудованных площадок для воспитания и выгула домашних любимцев, что приводит к возникновению недоразумений и конфликтных ситуаций между жителями и владельцами собак, поскольку выгул и дрессировка осуществляется в неположенных местах.

  2020-09-05 21:09:56

  Бездіяльність чиновників від екології та партії «Бджола» на місцевих виборах

  Тут на днях ми з подивом прочитали, що партія «Бджола» м.Кам’янського вустами цільного заступника начальника екологічного департаменту Кам’янської міської ради озвучила бажання зайнятися контролем за забрудненням довкілля основними підприємствами- забруднювачами міста. Добра справа але щось у нас виникло деяке не розуміння і відмінність заявлених справ з реальністю.

  2020-09-05 21:04:46

  Продовження теми боротьби за покращення довкілля в м.Кам’янському

  Ми обіцяли продовження теми боротьби за покращення довкілля в м.Кам’янському відповідальними чиновниками, депутатами та міським головою. Тоді у нас виникло питання, що може ми десь пересмикуємо і «скромності раді» високоповажні уповноважені та депутати «бджолярі» не афішують ту титанічу працю направлену на захист місцян від негативного впливу шкідливих викидів.

  2020-09-05 20:59:04

  Безвідповідальне відношення чиновників Кам’янського департаменту екології до виконання своїх посадових обов’язків

  В попередній публікації ми зачепили тему безвідповідального відношення чиновників Кам’янського департаменту екології до виконання ними своїх посадових обов’язків і як наслідок суттєве погіршення стану довкілля в місті. Але чиновники то виконавча гілка влади, а хто ж в місті законодавча гілка влади і представляє інтереси громадян в місті по захисту їх прав на безпечне довкілля, яке гарантоване Конституцією? Сьогодні ми вам розповімо про цих «слуг народу»