#Я_сортую_сміття

В останні роки українське суспільство почало рух у європейському напрямку в усіх сферах свого життя. Найбільшою галуззю, якій у Європейському Союзі приділена особлива увага, є природоохоронні заходи направлені на захист довкілля. Важливим питанням європейського розвитку суспільства та виховання майбутнього покоління є впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль» з метою покращення екологічного становища регіону почав втілювати на території м. Дніпро екологічний проект #Я_сортую_сміття, який націлений на навчання населення сортуванню утворених Твердих Побутових відходів (далі ТПВ):

Посилання 1 Правила сортування: https://drive.google.com/file/d/1iN0KN6doEzeoT3WQ-wMIhGm 03s47A5dI/view

Посилання,2 Форма для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/16WOaZLZY4xn6vu3WdHhkne BWRBcL50ddICwWxjPkkSg/viewform?editrequested=true)

Тепер кожен мешканець м. Дніпро, може сортувати вдома побутові відходи та передавати своє відсортоване сміття в «Я_сортую_мобіль» який приїздить до їхніх мікрорайонів для збирання відсортованих ТПВ, для того щоб в подальшому передати відсортовані ТПВ на підприємства для переробки. Тим самим громадяни автоматично долучається до будівництва світлого та чистого майбутнього. Адже до 60% сміття яке відправляється на полігон, може відправлятися на вторинну переробку, тим самим не засмічуючи наше довкілля.

Другий етап проекту #Я_сортую_сміття (школа) націлений на навчання дітей в школах, як правильно сортувати ТПВ та для чого це потрібно робити. Навчальні лекції будуть проводитись в 1-4 класах тривалістю в 40 (сорок) хвилин. Після цього школі буде залишений набір баків для сортування у кількості 4 (чотири) штуки з наліпками для сортування та навчальні плакати. Також для заохочення дітей планується після кожної лекції, кожній дитині залишити солодкий подарунок.

Після цього школи автоматично будуть приймати участь у змаганні під назвою #Я_сортую_сміття в якому на прикінці року переможці отримують солодкі призи або гроші на рахунок школи виручені від реалізації втор-сировини.

 

Додаткова інформація
  • Останні новини